Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Zawierciu. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niepełnosprawnych.

Ukryj moduł.

Wersja dla niesłyszących.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo serwisu.

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich
w Zawierciu

Pokaż moduł: Menu mobilne.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

Otwarcie ścianki wspinaczkowej

Dnia 11 kwietnia odbyło się otwarcie ścianki wspinaczkowej w naszej placówce. Możliwe to było dzięki wsparciu Fundacji „Żyć na nowo”, działającej w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Zawierciu, w ramach kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji Totalizatora Sportowego „Wygrywamy zaczyna się od WY”, której niezmiennie Ambasadorem jest Robert Lewandowski https://www.totalizator.pl/.../ii-edycja-akcji-wygrywamy... . Koordynatorem projektu, był Pan Sebastian Kołodziej, który był pomysłodawcą stworzenia takiej infrastruktury w naszym zakładzie. Ścianka wspinaczkowa stanowi nową atrakcję dla naszych podopiecznych, dając im możliwość rozwijania umiejętności wspinaczkowych oraz aktywnego spędzania czasu w sposób bezpieczny i atrakcyjny. Jest to także doskonała okazja do organizowania różnorodnych zajęć sportowych, integracyjnych oraz terapeutycznych, które pomogą naszym podopiecznym w rozwoju fizycznym, psychicznym oraz społecznym.
W tym samym dniu odbyło się profesjonalne szkolenie „Operatora ścianki wspinaczkowej” przeprowadzone przez firmę https://wallk.pl/ która wykonała ściankę, a celem szkolenia było zapoznanie pracowników z zasadami bezpiecznego korzystania z tego obiektu oraz z możliwościami, jakie niesie dla naszych podopiecznych. Otwarcie ścianki wspinaczkowej to kolejny krok w kierunku tworzenia coraz lepszych warunków dla naszych podopiecznych i dalszego rozwoju naszej placówki.

14

KWI

2024

75

razy

czytano

9/218

zawiercie.zpisdn.gov.pl

Kontakt

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich  w Zawierciu
42-400 Zawiercie
ul. Mrzygłodzka 35

 

Dyrektor:

 

tel. +48 32 67 224 96
tel. +48 32 67 213 65

fax: +48 32 67 213 65 wew. 51
sekretariat@zawiercie.zpisdn.gov.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.